KOSZYK JEST
PUSTY

508 320 220

sklep@cleanfood.pl

jakość i serwis

Firma FUH JOT jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek Food Cleaner oraz Greentest. Wszystkie oferowane przez nas produkty sprowadzane są bezpośrednio od producenta, z pełną gwarancją i wszystkimi wymaganymi badaniami i atestami. Dzięki temu gwarantujemy Państwu wyłącznie oryginalne produkty, o najwyższej jakość, które przygotowywane są i dedykowane na rynek Polski oraz odpowiedni skalibrowane na polski rynek.

Zapewniamy Państwu profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów, możliwość zwrotu towarów zgodnie z zapisami poczynionymi w regulaminie naszego sklepu i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Zamówienia realizujemy niezwłocznie dostarczając nasze produkty poprzez wyspecjalizowane firmy kurierskie.

Nieustannie prowadzimy warsztaty i pokazy, uczestniczymy w targach i imprezach zarówno w kraju, jak i za granicą. Promujemy idee zdrowego odżywiania także w mediach. Współpracujemy z blogerami oraz profilaktykami zdrowego odżywiania. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji produktów Food Cleaner i Greenntest w Telewizji TVN. (tu linki do relacji)

Ponieważ na rynku w Polsce spotkać można nieliczne firmy i osoby, które sprzedają produkty pod marką Food Cleaner oraz Greentest z wątpliwych źródeł i wątpliwej jakości, prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na źródło i legalność pochodzenia produktów.

Informujemy jednocześnie, że Agencja Info-Service Mariusz Radwan nie jest autoryzowanym w Polsce dystrybutorem produktów marki Greentest i aktualnie prowadzone są czynności prawne zmierzające do zaprzestania działań nieuczciwej konkurencji tej firmy.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl