KOSZYK JEST
PUSTY

508 320 220

sklep@cleanfood.pl

mycie i dezynfekcja

W dzisiejszych czasach wszechobecnych oprysków i powierzchniowych konserwantów nieświadomie spożywamy produkty, które nie są skutecznie oczyszczone powierzchniowo i zawierają często szkodliwe substancje.

Food Cleaner
to wyjątkowe i innowacyjne urządzenie, które skutecznie oczyści powierzchniowe zabrudzenia oraz szkodliwe substancje z warzyw, owoców, mięsa i ryb. Przy zastosowaniu Food Clenera możesz spożywać produkty nie obierając ich ze skórki i cieszyć się w pełni z walorów odżywczych ukrytych w skórce owoców i warzyw. Produkt w kilka minut doskonale oczyści powierzchnię z nieporządnych osadów przy wykorzystaniu technologii jonizacji.

Food Cleaner doskonale nadaje się także do dezynfekcji takich produktów jak smoczki dla niemowlaków oraz produktów numizmatycznych.
Ze względu na swoje nieduże rozmiary i zasilanie bateryjne, sprawdza się zarówno w domowych warunkach jak i w podróży. Produkt wyposażony jest w ładowarkę USB, która umożliwia szybkie doładowanie urządzenia.

Produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem Food Cleaner w Polsce. Produkt zawiera polskie menu oraz instrukcję obsługi. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Produkt zawiera niezbędne badania i atesty międzynarodowe.

Food Cleaner to skuteczne mycie i oczyszczanie produktów w trosce o nasze zdrowie.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zachęcamy Państwa do skorzystania ze specjalnej oferty zakupu produktu w zestawach.Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl