KOSZYK JEST
PUSTY

508 320 220

sklep@cleanfood.pl

testowanie żywności

Greentest to innowacyjny tester żywności: owoców, warzyw, mięsa i ryb. Dodatkowo w odpowiednich wersjach zawiera także możliwość pomiaru twardości wody oraz bada promieniowanie w atmosferze.
Stosując Greentest badamy poprzez nakłuwanie poziom azotynów w testowanych produktach, których nagromadzenie ponad normę w organizmie człowieka może być szkodliwe. Dzięki zastosowaniu Greentest możemy wykluczyć produkty przekraczające wymagane poziomy azotynów. Badaniem objętych może być (tu podać ilość) artkułów, które wybierane są z listy na urządzeniu.

Grenntest ze względu na swoje małe rozmiary oraz samodzielne zasilanie możemy używać w domu jak i poza nim, testując skutecznie przed zakupem w punktach sprzedaży.

Greentest dostępny jest w następujących wariantach funkcjonalnych:
- tu podajemy warianty

Greentest zakupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem Greentest w Polsce. Produkt zawiera polskie menu oraz instrukcję obsługi. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Produkt zawiera niezbędne badania i atesty międzynarodowe.Greentest umożliwia skuteczne testowanie produktów i wybór tych, które nie zawierają niezdrowych azotynów. To wyjątkowy produkt którego używamy w trosce o nasze zdrowie.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zachęcamy Państwa do skorzystania ze specjalnej oferty zakupu produktu w zestawach.Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl